Śpiew ptaków w naszej świetlicy?

Środowe (13.05)  popołudnie z ptakami…

W środowe popołudnie przestrzeń naszej świetlicy wypełnił…szczebiot i ćwirkanie wielu gatunków ptaków.

Stało się tak za przyczyną Bogdan Grabowski – BoGrab – naszego prowadzącego arcyciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży o ptakach okolic nie tylko naszego osiedla. 🙂
Zgromadzeni byli zaskoczeni barwnymi opowieściami o bogactwie ptasiego świata w naszych okolicach…zajęcia szybko minęły a były jedynie wstępem do kolejnego spotkania grupy za tydzień, na których będziemy składać budki lęgowe. Ostatecznie zawisną one w naszym lasku. 🙂 Był także fajny test o znajomości ptaków.
Szkoda ze ze zgłoszonej grupy kilka dzieci nie dotarło.

Dziękujemy Bogdan Grabowski BoGrab…