Środowe (13.05) popołudnie z ptakami…
W środowe popołudnie przestrzeń naszej świetlicy wypełnił…szczebiot i ćwirkanie wielu gatunków ptaków.
Stało się tak za przyczyną Bogdan Grabowski – BoGrab – naszego prowadzącego arcyciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży o ptakach okolic nie tylko naszego osiedla. 
Zgromadzeni byli zaskoczeni barwnymi opowieściami o bogactwie ptasiego świata w naszych okolicach…zajęcia szybko minęły a były jedynie wstępem do kolejnego spotkania grupy za tydzień, na których będziemy składać budki lęgowe. Ostatecznie zawisną one w naszym lasku.
Był także fajny test o znajomości ptaków.
Szkoda ze ze zgłoszonej grupy kilka dzieci nie dotarło.
Dziękujemy Bogdan Grabowski BoGrab…










