W dniu 9 maja na naszym osiedlu miała miejsce jedna z zaplanowanych imprez jubileuszowych z okazji XXX lecia naszego osiedla. 
Budowanie wspólnotowej świadomości mieszkańców przez ostatnie trzy dekady, związane było z wielorakimi aktywnościami społecznymi, które w miarę powiększania się osiedla i nawiązywania co raz bardziej trwałych relacji sąsiedzkich, przekształcały się w zorganizowane grupy integracyjne.
Do jednych z najstarszych takich grup na osiedlu należy nasze kilkudziesięcioosobowe kółko brydżowe, które od prawie 15 lat prowadzone jest przez Andrzeja Wielgosza, zaangażowanego społecznika. 



Zorganizowany 9.05 turniej zgromadził wielu uczestników zajęć, którzy zarówno są naszymi mieszkańcami jak i sympatykami osiedla.
Zawody o finansową Nagrodę Przewodniczącego zarządu Osiedle Grzybowe, odbyły się w systemie „parami”.
Miejsce pierwsze zajęli Barbara Góralska i Andrzej Stafaniuk (po 250 zł); 

miejsce drugie Jacek Borysiewicz i Bogumił Drews (po 150 zł)
a
trzecie Zdzisława Flaczynska i Marek Machiński (po 100 zł).
Gratulacje dla zwycięzców.
Ufundowano także jubileuszową nagrodę specjalną dla całej grupy w postaci ciekawej gry BACKGAMMON – w grupie są jej miłośnicy.
Wielkie Podziękowania dla Andrzeja, za cały ten poświęcony czas i zaangażowanie na rzecz działań integracyjnych klubu brydżowego na Osiedlu Grzybowym. 
W zgodnej opinii uczestników rozegrany turniej nazwaliśmy l – wszym, a więc zapowiadamy kolejne cykliczne turnieje brydżowe na Osiedlu.
Jarosław Dudkiewicz
Przewodniczący Osiedle Grzybowe Suchy Las – Zarząd Osiedla










