Turniej Brydżowy z okazji XXX lecia Osiedla Grzybowego

W dniu 9 maja na naszym osiedlu miała miejsce jedna z zaplanowanych imprez jubileuszowych z okazji XXX lecia naszego osiedla. 🙂

Budowanie wspólnotowej świadomości mieszkańców przez ostatnie trzy dekady, związane było z wielorakimi aktywnościami społecznymi, które w miarę powiększania się osiedla i nawiązywania co raz bardziej trwałych relacji sąsiedzkich, przekształcały się w zorganizowane grupy integracyjne.

Do jednych z najstarszych takich grup na osiedlu należy nasze kilkudziesięcioosobowe kółko brydżowe, które od prawie 15 lat prowadzone jest przez Andrzeja Wielgosza, zaangażowanego społecznika. ♦️♣️♥️🃏

Zorganizowany 9.05 turniej zgromadził wielu uczestników zajęć, którzy zarówno są naszymi mieszkańcami jak i sympatykami osiedla.

Zawody o finansową Nagrodę Przewodniczącego zarządu Osiedle Grzybowe, odbyły się w systemie „parami”.

Miejsce pierwsze zajęli Barbara Góralska i Andrzej Stafaniuk (po 250 zł); 🏆🏅

miejsce drugie Jacek Borysiewicz i Bogumił Drews (po 150 zł) 🥈a

trzecie Zdzisława Flaczynska i Marek Machiński (po 100 zł).🥉

Gratulacje dla zwycięzców.

Ufundowano także jubileuszową nagrodę specjalną dla całej grupy w postaci ciekawej gry BACKGAMMON – w grupie są jej miłośnicy.

Wielkie Podziękowania dla Andrzeja, za cały ten poświęcony czas i zaangażowanie na rzecz działań integracyjnych klubu brydżowego na Osiedlu Grzybowym. 🙂

W zgodnej opinii uczestników rozegrany turniej nazwaliśmy l – wszym, a więc zapowiadamy kolejne cykliczne turnieje brydżowe na Osiedlu.

Jarosław Dudkiewicz

Przewodniczący Osiedle Grzybowe Suchy Las – Zarząd Osiedla