Zebranie Mieszkańców 18 maja – zapraszamy

Zebranie Mieszkańców – ZAPROSZENIE pon. 18 maja 2026 godz. 17.30

        (osiedlowa świetlica Plac Grzybowy 16) 

(Zebranie Mieszkańców OSIEDLA GRZYBOWEGO – na podst. rozdz. 4 par. 12 Statutu Osiedla – uchwała nr XXV/211/2008 z 25.09.2008 z późniejszymi zmianami)

 1/ Wybór przewodniczącego zebrania i zatwierdzenie porządku obrad

 2/ Stwierdzenie prawomocności zebrania, lista obecności

 3/ Przedstawienie stanu realizacji Zadania Lokalnego za 2025 rok (na podst. uchwały nr 33/2024 z 18.09 ubr.)

4/ Dyskusja i uchwała ZM (nr 38/2026) dot. przeznaczenia pozostałych środków z ZL w 2025 roku.

5/ PLAN OGÓLNY GMINY – nowe procedury planistyczne w gminie – omówienie

6/ Przypomnienie zadań realizowanych przez UG na terenie osiedla w 2025 roku.  

7/ Stan bieżących realizacji  ZL 2026 ( uchwała ZM nr 36/2025). Rok jubileuszowy. Działania społeczno-integracyjne do końca roku. Dyskusja.

8/ Omówienie zadań infrastrukturalnych – wyjaśnienia Urzędu Gminy (ul. Pawia, Plac Grzybowy, ścieżka rowerowa, kanaliz. deszcz. na Sosnowej, droga serwisowa do zbiornika retenc., ul. Nektarowa, przejście w ul. Muchomorowej,  boisko, inne).

9/Przedstawienie dotychczas. składanych wniosków do budżetu na rok 2027 w tematach infrastrukturalnych i do Zadania Lokalnego oraz innych zgłaszanych przez mieszkańców.

10/ Omówienie stanu bezpieczeństwa na osiedlu – p-le Policji i Straży Gminnej

11/ Wolne głosy i wnioski

12/ Zakończenie zebrania.                                               

 Serdecznie zaprasza Zarząd Osiedla