Boże Ciało – zajęcia na weekend

Okres długiego weekendu okresu Bożego  Ciała przyniesie wstrzymanie większości zajęć plenerowych i świetlicowych w tym czasie. Nie będzie żadnych zajęć w świetlicy w czwartek i piątek (4/5.06) – tu w przypadku zainteresowania nie wykluczamy jogowego spotkania z Marysią w piątek o g. 18.00 – zależnie od zgłoszonej frekwencji. Na pewno nie będzie zajęć szachowych, z  j. angielskiego z Super School , joga dla dzieci z ciocią Mają, „Rozśpiewanego Seniora” oraz „Gordonki na Grzybowym”. z zajęć plenerowych nie będzie spotkania czwartkowego salsation z Sandrą Wawrzyniak .

Sobotnie zajęcia brydżowe będą bez zmiany.

Zapraszamy za to na zajęcia JOGA NA TRAWIE z Olą Turkowiak w sobotę 6.06 na naszej polanie pod lasem przy ul. Muchomorowej.