MAPA ŚMIECI

Poniżej znajdą Państwo link do interaktywnej mapy zaśmieconych miejsc gminy Suchy Las. Postanowiliśmy jako zarząd osiedla Grzybowego umożliwić mieszkańcom naszego osiedla (choć nie tylko) nanoszenie takich miejsc, tak abyśmy wiedzieli gdzie i w jakim zakresie musimy w tym roku wyruszyć z naszą wiosenną akcją sprzątania świata. Krótka instrukcja dla spacerujących jak zaznaczyć takie miejsca:
1. Włączamy przeglądarkę w telefonie (np. chrome, safari itd)
2. Wchodzimy na adres http://bit.ly/2ViDa7F
3. Jeśli w przeglądarce jesteśmy zalogowani do usług google od razu można przystąpić do nanoszenia miejsc, w przeciwnym wypadku logujemy się do usług Google klikając w przycisk w prawym górnym rogu “zaloguj”. Następnie klikamy w ikonkę pinezki.
4. Przesuwamy mapkę w miejsce, które chcemy zaznaczyć i klikamy.
5. W okienku, które się pojawi będzie wypełniona nazwa punktu. Poniżej wprowadzamy opis co jest przedmiotem naszego “znaleziska” i akceptujemy klikając przycisk “zapisz”
6. Gotowe.  
Zachęcamy aby podczas kolejnych spacerów po okolicy zwrócić szczególną uwagę na zaśmiecone miejsca i pomóc już teraz w akcji sprzątania sąsiedztwa. Oczywiście nie opuszczając za parę tygodni samego wydarzenia!