Prośba- II Mistrzostwa Szkół Podstawowych!

Drodzy Sąsiedzi!

już po raz drugi Zarząd Osiedla Grzybowego z inicjatywy Włodzimierza Majewskiego wraz z Akademią Piłkarską Reissa organizuje II Mistrzostwa Szkół Podstawowych w piłce nożnej, dla drużyn piłkarskich z terenu naszej gminy, w niedzielę 27.09.2015 r., na boisku sportowym przy ul. Sosnowej i chcielibyśmy, aby ta impreza sportowa wpisała się na stałe w naszą coroczną osiedlową tradycję.

Patronat honorowy objął Wojewódzki Związek Piłki Nożnej w Poznaniu.

Turniej odbędzie się w II rundach: runda I- klasy do 1 do 3 i runda II – klasy od 4 do 6.

W związku z organizacją imprezy zwracamy się do Państwa z serdeczna prośbą o pomoc i wsparcie w organizacji imprezy a mianowicie o pomoc w zorganizowaniu i ufundowaniu dla uczestników nagród.

Mogą one być w różnych postaciach, począwszy od długopisów reklamówek, notatników, PenDrive-ów poprzez każdy inny gadżet dla młodych piłkarzy.

Chcielibyśmy również dla dwóch pierwszych drużyn w każdej z kategorii ufundować, jako nagrodę główną, komplet strojów piłkarskich, czyli 2 komplety strojów- cena 1 kompl. ok. 1500,00 zł.

Turniej cieszył się w ubiegłym roku dużym powodzeniem, dopisały drużyny i kibice i mamy nadzieję, że również w tym roku będzie podobnie, jak nie lepiej!

W sprawie pomocy i nagród proszę kontaktować się z Włodzimierzem Majewskim pod nr tel. 601587646 lub na adres mailowy: w.majewski1@o2.pl

Liczymy na Państwa pomoc i wsparcie!