Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

W październiku Ośrodek Kultury w Suchym Lesie rozpoczyna kolejny rok zajęć artystyczno-edukacyjnych. Tegoroczną nowością są zajęcia dla dorosłych z rysunku i malarstwa. Jest to okazja by poznać różnorodne techniki tj.: węgiel, sangwina, ołówek, tusz, pastele suche i tłuste, tempera, akwarela, olej czy akryl. Zajęcia będą odbywały się zarówno w pracowni, jak i w plenerze.
Dorośli mogą również rozwijać swoje zainteresowania twórcze w pracowni ceramicznej oraz pracowni witrażu i biżuterii artystycznej.
Wszystkim, którzy chcą rozwijać się muzycznie, proponujemy udział w zajęciach indywidualnej nauki gry na gitarze i pianinie.

Młodzież 10-13 lat ma też możliwość rozwoju talentu wokalnego w Studiu Piosenki COSMOS, o przyjęciu decyduje casting, który odbędzie się 17 września w godz. 16.00-19.00 w Teatrze na Palecie (Suchy Las, ul. Poziomkowa 11).

Dziewczynki marzące o balecie zapraszamy na lekcje podczas których nauczą się podstawowych kroków i figur wymaganych w tańcu klasycznym.
Dzieci zapraszamy również do, cieszącej się niesłabnącą popularnością, pracowni ceramicznej, w której jedynym ograniczeniem wyobraźni są możliwości techniczne gliny oraz na zajęcia pod hasłem „Sztuka nie jedno ma imię”, prezentujące różne techniki plastyczne.
Tych, którym bliski jest teatr zapraszamy do udziału w spotkaniach Grupy Teatralnej Niegrzeczne Dzieci.
Najmłodszym (dzieci 2-6 lat) proponujemy zajęcia edukacyjne, ruchowe i muzyczne pod hasłem Akademia Malucha, odbywające się pod patronatem Ośrodka Kultury.
Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach oraz na stronę www.osrodekkultury.pl , gdzie w zakładce zajęcia edukacyjne znajduje się szczegółowy plan.

Zapisy od 3 września.

Ośrodek Kultury Gminy Suchy Las
ul. Bogusławskiego 17
62-002 Suchy Las
tel. 618 125 421