Wspólne ubieranie choinki na osiedlu

Dziękujemy wszystkim za ten wyjątkowy sobotni czas na naszym placu i kultywowanie już kilkuletniej tradycji Wspólne ubieranie choinki na placu grzybowym – stało się już ważnym integracyjnym wydarzeniem. Cenimy sobie że tak wielu z Was przybywa by cieszyć się wspólnym czasem kiedy nasze dzieci wprowadzamy w świateczną atmosferę a dekoracja choinki jest naszym wspólnym dziełem. W tym roku dodatkowo byliśmy razem także dla Anulki i Agnieszki na naszym -pierwszy raz – zorganizowanym kiermaszu świątecznym. Bardzo dziękujemy darczyńcom tym oficjalnym i tym anonimowym , dzięki którym zebraliśmy w te 4h prawie 2,4 tyś zł na oba cele.
Dziękujemy za słodkości #Słodkie Cuda i #Cukrula z ul. Szkolnej 9; @Łukaszowi Piotrowskiemu i Ewie Bręk za wypieki; młodym wolontariuszkom Maji Matysiak i Ewelinie Dziedzic za pomoc; naszym seniorom z klubu Dębowego Lìścia za prace ręczne przy przygotowaniu kilkudziesięciu dekoracji świątecznych, które cieszyły się wzięciem, anonimowym darczyńcom za książki, kolekcjonerskie płyty CD, @Martynie Ciesielskiej (cotygodniowy stragan na placu) za owoce, Natalia Trojanowicz i jej @Podolany dla Dzieci za czynne wsparcie a nawet naszemu Włoszczyzna za darmowe posiłki. Nieocenioną pomocą wykazał się także nasz ZGK, za co bardzo dziękujemy. Wszystkie działania i dary były działaniami całkowicie charytatywnymi.
Niesamowite ilości darów (ciepłe ubrania, lekarstwa, żywność) na rzecz walczących, znów udało się zebrać przy tej okazji. Był z nami także Arek Bryś który rzeczy te niebawem przewiezie w kolejnym transporcie na Ukrainę. Jesteście wielcy …dziękujemy.
Dziękujemy za obecność z nami naszym radnym Joanna Pągowska Iwona Koźlicka Tomasz Sztolcman Jarosław Dudkiewicz a także za realne wsparcie Piotr Gronowski .
Wielkie słowa uznania należą się za całokształt organizacji tego dnia baszym społecznikom Dorocie i Bożence oraz Marysi i Renacie a także Maciejowi i pp. Katarzyna Nawrocka z całą rodziną.
Wszystkim którzy tak licznie byli bardzo dziękujemy za ten wspólny CZAS i zaangażowanie. Niech w ten sposób zacznie się ten magiczny Czas, dla @Ania Karolewicz @Agnieszka Roszkowiak, dla umeczonej ukraińskiej ziemii no i dla nas wszystkich.
Już 10 grudnia nasza wspólna OSIEDLOWA WIGILIA '2022